Aktuality

Logo OP a EU

Soutěž Experimentem k poznání a spolupráci zná svého vítěze

02.12.2014

V minulých dnech se nám z velkého množství soutěžních prací podařilo určit vítěze. Naše hodnocení vycházelo z bodového systému a kvality zpracování. Pro prozkoumání 20 prací se o první místo dělily práce Honzy Hlavici a Ivana Zvardoně.

Slavnostní předání vzdělávacího areálu projektu do provozu

11.09.2014

Projekt Brána do vesmíru vstupuje do finální fáze své realizace. V pátek 26. září 2014 bude veřejnosti slavnostně předán k užívání nový vzdělávací park v areálu Hvězdárny Valašské Meziříčí, p. o.

Akce je určena zejména zvaným účastníkům a případně vážným zájemcům z řad odborné i laické veřejnosti. Podrobnosti k možnosti přihlášení najdete v oznámení.

Studentská soutěž projektu Brána do vesmíru

03.09.2014

V rámci projektu realizovaném Hvězdárnou Valašské Meziříčí a Krajskou hvězdárnou v Žilině byla před časem vyhlášená studentská soutěž určená žákům 7. - 9. tříd základních škol a studentům škol středních. Do konce soutěže zbývá zhruba jeden měsíc, ale ještě máte šanci se zúčastnit a vyhrát některou z pěkných knižních cen. Budeme rádi, když s námi budete soutěžit!
 

Realizace investičních částí projektu Brána do vesmíru

20.11.2013

Po několika měsících projektových i administrativních příprav byla v druhé polovině října zahájena realizace investičních částí projektu Brána do vesmíru. Tato významná etapa realizace byla zahájena o něco dříve u hlavního přeshraničního partnera, a poté i u hlavního partnera projektu, Hvězdárny Valašské Meziříčí, p. o.
 

Koordinačné stretnutie

07.11.2013

Zástupcovia partnerských organizácii sa uplynulý štvrtok 31.10.2013 stretli v priestoroch Kysuckej hvezdárne v Kysuckom Novom Meste, na v poradí už treťom koordinačnom stretnutí. Keďže v priestoroch hvezdárne prebieha realizácia investičnej časti projektu, členovia projektového tímu sa museli uskromniť s provizórnymi podmienkami, ale zato mali možnosť nahliadnuť do príprav jednotlivých vzdelávacích modulov.

12
Novinky můžete odebírat přes RSS.

mapa webu