Připravované akce

Slavnostní seminář - 60 let hvězdárny

Místo konání akce: Hvězdárna Valašské Meziříčí

Typ akce: Seminář

Cena za osobu: Seminární poplatek 1

mapka: Zobrazit

Termín konání akce: 06.11.2015 od 17:00 – 08.11.2015 do 12:00


Hvězdárna Valašské Meziříčí, příspěvková organizace pořádá ve spolupráci s partnery slavnostní seminář k připomínce 60 let od otevření hvězdárny pro veřejnost. Seminář se koná v prostorách hlavní budovy valašskomeziříčské hvězdárny ve dnech 6. - 8. listopadu 2015. Jednotlivé příspěvky semináře jsou zaměřeny na zajímavou historii, přehled aktuálního stavu a novinek ve vybraných oblastech astronomie, fyziky a kosmonautiky.

Podrobnější informace najdete na hlavních webových stránkách Hvězdárny Valašské Meziříčí, p.o.

Důležité poznámky:

K ubytování

Položka Zajistit ubytování se týká výhradně ubytování v ubytovně hvězdárny (Škvorníku). JIné ubytování si zajišťují účastníci sami. V případě, že ubytování ve Škvorníku požadujete, uveďte do poznámy na které noci chcete ubytování zajistit (pá/so - so/ne). Cena za ubytování: 1 noc - 180 Kč, 2 noci - 300 Kč. Ubytování zajišťujeme jen do kapacity ubytovny. Děkujeme.

Ke stravování

Zájem o slavnostní oběd či slavnostní večer s pohoštěním prosím uveďte do poznámky. Mám zájem o: slavnostní oběd případně o slavnostní společenský večer (případně oboje). Náklady na úhradu budou vybírány při prezenci. Děkujeme za pochopení.

Je nám líto, již jsou všechny volné kapacity obsazeny.

« zpět na kalendář akcímapa webu