Aktuality

Koordinačné stretnutie

07.11.2013

Zástupcovia partnerských organizácii sa uplynulý štvrtok 31.10.2013 stretli v priestoroch Kysuckej hvezdárne v Kysuckom Novom Meste, na v poradí už treťom koordinačnom stretnutí. Keďže v priestoroch hvezdárne prebieha realizácia investičnej časti projektu, členovia projektového tímu sa museli uskromniť s provizórnymi podmienkami, ale zato mali možnosť nahliadnuť do príprav jednotlivých vzdelávacích modulov.

Práce na modulu webových stránek

08.08.2013

I přes prázdninový čas pokračujeme v realizaci projektu Brána do vesmíru. Letní čas a dobré počasí umožnilo pořízení snímků vybraných objektů noční oblohy pro doplnění ojedinělé databáze, která je součástí webu projektu. Jedná se o sekci BUD - Beseda U Dalekohledu.

Jelikož se snímky opravdu vydařily, chceme o ně s vámi podělit. Nejen tyto, ale i další snímky se postupně objeví na tomto webu.

Projekt úspěšně a zatím v tichosti pokračuje

01.02.2013

Realizace projektu Brána do vesmíru úspěšně pokračuje. I když se zdá, že se nic podstatného neděje, intenzivně se na realizaci projektu pracuje. Na velké změny a akce si však musíme ještě nějaký čas počkat. Poslední týdny minulého roku a první měsíc roku nového byly věnovány několika důležitým aktivitám.
 

Koordinační setkání partnerů

10.10.2012

Dne 2. října 2012 se v prostorách Kysucké hvězdárny v Kysuckom Novom Meste uskutečnilo první koordinační setkání členů týmu projektu Brána do vesmíru. Pracovního setkání se zúčastnilo celkem 10 členů projektového týmu z obou partnerských hvězdáren. Upřesnili postupné kroky k přípravě a realizaci všech plánovaných aktivit projektu.

Realizace projektu zahájena

02.10.2012

Po několika letech příprav a plánování byla dne 1. září 2012 konečně zahájena realizace projektu BRÁNA DO VESMÍRU, který je zaměřen na rozvoj vzdělávání v oblasti přírodních věd, přípravu a realizaci netradičních didaktických  a metodických pomůcek nejen pro žáky základní či středních škol

12
Novinky můžete odebírat přes RSS.

mapa webu